V ceně domu jsme pro Vás připravili základní sestavu kuchyňské linky v hodnotě 30 000 Kč ve skandinávském stylu.

Kombinace bílé a přírodního dřeva je prostě nadčasová. Povrch dvířek ve vysokém lesku dává kuchyni elegantní vzhled a dřevěný dekor celou kompozici příjemně oživí.
Sestavu si můžete libovolně upravit nebo doplnit s našimi návrháři a architekty, kteří Vám doporučí a ukáží, z jakých materiálů můžete v rámci standardů vybírat a navrhnou
Vám kuchyňskou sestavu na míru
. Kombinace zásuvek a pantových dvířek zaručuje pohodlný přístup do všech skříněk. Standardem je tlumené dovírání a plnovýsuvy. Kuchyň můžete doplnit různými typy osvětlení, drátěným programem, koši či příborníky.

Nabídka plně vestavných spotřebičů, která zaručí ten nejvyšší komfort při užívání je samozřejmostí. 

Můžeme Vám nabídnout i další modely moderních a nadčasových kuchyní. K dispozici budete mít celý showroom kuchyní a interierů na ploše 850 m2 v rámci New Living Center, kde můžete vybírat ze spousty dalších modelů.

Budeme Vám nápomocni, pokud si budete přát klientskou změnu, kterou pro Vás zpracujeme a provedeme Vás procesem její realizace. 

S kuchyní si můžete sladit obývací pokoj a jídelnu, navrhneme Vám krásnou ložnici s luxusní šatnou a nebo hravé dětské pokoje. Vybírat můžete z nepřeberné řady materiálů a barev. Naši návrháři přispějí svými zkušenostmi a nápady a zpracují pro Vás vizualizace s kompletní kalkulací. Zkušený tým montážních techniků se postará o montáž nábytku a instalaci spotřebičů. Samozřejmostí je i zapojení elektro, vody a plynu pro kuchyňské spotřebiče.

Máte dotazy? Kontaktujte nás:
+420 604 404 404
info@domyorechovka.cz

Projekt ŘRD Žehrovice, s.r.o.
Mánesova 1602/56
Praha 2, 120 00