TECHNICKÉ PŘEJÍMKY DOMŮ
28.03.2019
Na začátku dubna si naši klienti budou moci prohlédnout svoje domy. Jejich výběry standardního i nadstandardního vybavení. V průběhu měsíce dokončíme komunikace a budeme se připravovat na kolaudaci.

HRUBÁ STAVBA
26.09.2018
Začal nám podzim a my dokončujeme hrubou stavbu posledního domu. Teď se můžeme soustředit na interiéry. Současně pro Vás připravujeme vzorový dům, který bude k "nakouknutí" do konce tohoto roku. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

LETNÍ AKČNÍ CENY NA VŠECHNY DOMY
28.06.2018
Na začátku prázdnin jsme pro Vás připravili zajímavé letní slevy na všechny domy v nominální hodnotě minimálně 200 000 Kč na každý dům. Výstavba úspěšně pokračuje. Přijeďte se podívat na svůj nový vysněný domov! Těšíme se na Vás.

Domy rostou jako houby po dešti
31.03.2018
I když byl březen trochu chladnější, my jsme určitě nezaháleli a podařilo se nám úspěšně postavit všechny základové desky a domy už se rýsují i nad zem.

Stavební povolení na domy získáno
28.02.2018
Jsme rádi, že jsme mohli téměř celou zimu pokračovat ve výstavbě inženýrských sítí a díky získání stavebního povolení na domy, plynule navázat.

Výstavba zahájena
04.10.2017
Na začátku října jsme zahájili výstavbu rodinných domů Ořechovka. Pozemek navazuje na starší zástavbu v obci. Směrem na sever oceníte krásné výhledy do kraje.

Zahájení prodeje projektu Domy Ořechovka
13.07.2017
Zahajovací sleva 200 000 Kč pro prvních pět kupujících *. Zahajujeme prodej projektu Domy Ořechovka nedaleko Prahy v obci Mšecké Žehrovice okrese Praha západ. Komorní projekt o 13 řadových rodinných domech je umístěn na klidném místě přímo v obci s výhledem do krajiny. Pokud koupíte dům mezi prvními pěti kupujícími, získáte slevu 200 000 Kč z celkové ceny domu. *je podmíněno uzavřením Rezervační smlouvy a úhradou rezervačního poplatku 100 000 Kč

Spolupráce s New Living Center
13.07.2017
Při výstavbě projektu Domy Ořechovka se nám podařilo navázat spolupráci při prodeji a servisu klientských změn s New Living Center. New Living Center je centrum bydlení a designu svého druhu. Je místem nejen pro architekty, designéry a developery, ale především pro každého, kdo miluje design a ocení profesionální služby, kvalitní materiály a výjimečnost jednotlivých showroomů. Na ploše více než 7 000 m² najdete v pěti patrech více než 22 samostatných showroomů designových značek. Nabízí komplexní řešení pro architekty i koncové zákazníky, a to od počátku stavby až po finální dořešení designu interiéru.

Kuchyňská linka v ceně domu
13.07.2017
V projektu Domy Ořechovka jsme pro Vás připravili kuchyňskou linku ve skandinávském stylu v hodnotě 30 000 Kč do každého domu! Sestavu si můžete libovolně doplnit nebo upravit společně s návrháři a architekty, kteří Vám ukáží, z jakých materiálů můžete v rámci standardů vybírat a navrhnou Vám kuchyňskou sestavu na míru. Budou Vám také nápomocni, pokud si budete přát klientskou změnu, kterou pro Vás zpracují a provedou Vás procesem její realizace. K dispozici budete mít celý showroom kuchyní a interierů na ploše 850m2, kde můžete vybírat ze spousty dalších modelů. S kuchyní si můžete sladit obývací pokoj a jídelnu, navrhneme Vám krásnou ložnici s luxusní šatnou a nebo hravé dětské pokoje. Vybírat můžete z nepřeberné řady materiálů a barev. Naši návrháři přispějí svými zkušenostmi a nápady a zpracují pro Vás vizualizace s kompletní kalkulací. Zkušený tým montážních techniků se postará o montáž nábytku a instalaci spotřebičů. Samozřejmostí je i zapojení elektro, vody a plynu pro kuchyňské spotřebiče.

Máte dotazy? Kontaktujte nás:
+420 603 573 628
info@domyorechovka.cz

Projekt ŘRD Žehrovice, s.r.o.
Mánesova 1602/56
Praha 2, 120 00