Domy rostou jako houby po dešti
31.03.2018
I když byl březen trochu chladnější, my jsme určitě nezaháleli a podařilo se nám úspěšně postavit všechny základové desky a domy už se rýsují i nad zem.

Stavební povolení na domy získáno
28.02.2018
Jsme rádi, že jsme mohli téměř celou zimu pokračovat ve výstavbě inženýrských sítí a díky získání stavebního povolení na domy, plynule navázat.

Výstavba zahájena
04.10.2017
Na začátku října jsme zahájili výstavbu rodinných domů Ořechovka. Pozemek navazuje na starší zástavbu v obci. Směrem na sever oceníte krásné výhledy do kraje.

Zahájení prodeje projektu Domy Ořechovka
13.07.2017
Zahajovací sleva 200 000 Kč pro prvních pět kupujících *. Zahajujeme prodej projektu Domy Ořechovka nedaleko Prahy v obci Mšecké Žehrovice okrese Praha západ. Komorní projekt o 13 řadových rodinných domech je umístěn na klidném místě přímo v obci s výhledem do krajiny. Pokud koupíte dům mezi prvními pěti kupujícími, získáte slevu 200 000 Kč z celkové ceny domu. *je podmíněno uzavřením Rezervační smlouvy a úhradou rezervačního poplatku 100 000 Kč

Spolupráce s New Living Center
13.07.2017
Při výstavbě projektu Domy Ořechovka se nám podařilo navázat spolupráci při prodeji a servisu klientských změn s New Living Center. New Living Center je centrum bydlení a designu svého druhu. Je místem nejen pro architekty, designéry a developery, ale především pro každého, kdo miluje design a ocení profesionální služby, kvalitní materiály a výjimečnost jednotlivých showroomů. Na ploše více než 7 000 m² najdete v pěti patrech více než 22 samostatných showroomů designových značek. Nabízí komplexní řešení pro architekty i koncové zákazníky, a to od počátku stavby až po finální dořešení designu interiéru.

Kuchyňská linka v ceně domu
13.07.2017
V projektu Domy Ořechovka jsme pro Vás připravili kuchyňskou linku ve skandinávském stylu v hodnotě 30 000 Kč do každého domu! Sestavu si můžete libovolně doplnit nebo upravit společně s návrháři a architekty, kteří Vám ukáží, z jakých materiálů můžete v rámci standardů vybírat a navrhnou Vám kuchyňskou sestavu na míru. Budou Vám také nápomocni, pokud si budete přát klientskou změnu, kterou pro Vás zpracují a provedou Vás procesem její realizace. K dispozici budete mít celý showroom kuchyní a interierů na ploše 850m2, kde můžete vybírat ze spousty dalších modelů. S kuchyní si můžete sladit obývací pokoj a jídelnu, navrhneme Vám krásnou ložnici s luxusní šatnou a nebo hravé dětské pokoje. Vybírat můžete z nepřeberné řady materiálů a barev. Naši návrháři přispějí svými zkušenostmi a nápady a zpracují pro Vás vizualizace s kompletní kalkulací. Zkušený tým montážních techniků se postará o montáž nábytku a instalaci spotřebičů. Samozřejmostí je i zapojení elektro, vody a plynu pro kuchyňské spotřebiče.

Máte dotazy? Kontaktujte nás:
+420 604 404 404
info@domyorechovka.cz

Projekt ŘRD Žehrovice, s.r.o.
Mánesova 1602/56
Praha 2, 120 00