Kuchyňská linka v ceně domu

Kuchyňská linka v ceně domu

V projektu Domy Ořechovka jsme pro Vás připravili kuchyňskou linku ve skandinávském stylu v hodnotě 30 000 Kč do každého domu!

Se společností ProCeram a.s. nabízíme základní kuchyňskou sestavu do každého domu. Sestavu si můžete libovolně doplnit nebo upravit společně s návrháři a architekty, kteří Vám ukáží, z jakých materiálů můžete v rámci standardů vybírat a navrhnou Vám kuchyňskou sestavu na míru.

Budou Vám také nápomocni, pokud si budete přát klientskou změnu, kterou pro Vás zpracují a provedou Vás procesem její realizace. K dispozici budete mít celý showroom kuchyní a interierů na ploše 850m2, kde můžete vybírat ze spousty dalších modelů.

S kuchyní si můžete sladit obývací pokoj a jídelnu, navrhneme Vám krásnou ložnici s luxusní šatnou a nebo hravé dětské pokoje. Vybírat můžete z nepřeberné řady materiálů a barev. Naši návrháři přispějí svými zkušenostmi a nápady a zpracují pro Vás vizualizace s kompletní kalkulací. Zkušený tým montážních techniků se postará o montáž nábytku a instalaci spotřebičů. Samozřejmostí je i zapojení elektro, vody a plynu pro kuchyňské spotřebiče.

13.07.2017
[ Zpět ]
Máte dotazy? Kontaktujte nás:
+420 604 404 404
info@domyorechovka.cz

Projekt ŘRD Žehrovice, s.r.o.
Mánesova 1602/56
Praha 2, 120 00